Aage Nybo, kontaktlærari á Íverk- og miðlabreytini í Nám X

aage.nybo@skulin.fo 

Tlf. 58 12 56

Anna Herup Høgnesen, barnsburðarfarloyvi

anna.herup.hoegnesen@skulin.fo 

Tlf. 59 55 11

Birna Berglind, kontaktlærari á Ítróttarbreytini og flokslærari í 3.flokki

birna.berglind@skulin.fo 

Tlf. 59 66 99

Bogi G. Otthamar, flokslærari í 4.flokki

bogi.georg.otthamar@skulin.fo 

Tlf. 59 61 50

Carl Eli Samuelsen, lærari í farloyvi skúlaárið 2021/22

carl.samuelsen@skulin.fo 

Tlf. 50 73 33

Durita J. Jacobsen, flokslærari í 3.flokki

durita.jacobsen@skulin.fo 

Tlf. 21 09 63

Elin Guðjónsson, flokslærari í 1.flokki

elin.gudjonsson@skulin.fo 

Tlf. 22 15 18

Edvin H. Niclasen, lærari

en2410h5@skulin.fo

Tlf. 59 72 64

 

Elly Johannesen, flokslærari í 7.a

elly.johannesen@skulin.fo 

Tlf. 51 52 02

Evald Rasmussen, kontaktlærari á Sjóvinnubreytini í Nám X

evald.rasmussen@skulin.fo 

Tlf. 58 32 73

Geyr Gilsteinsson, skúlavegleiðari

geyr.gilsteinsson@skulin.fo 

Tlf. 26 71 97

Guðrun Kerá, lærari

gj1602u6@skulin.fo 

Tlf. 52 00 54

 

Guri Tórsdóttir, lærari

guri.torsdottir@skulin.fo

Tlf. 59 28 80

Hanna Mikkelsen, flokslærari í 5.a og bókavørður

hanna.mikkelsen@skulin.fo 

Tlf. 21 82 43

Hanna Lassaberg, lærari

hanna.lassaberg@skulin.fo 

Tlf. 51 69 11

Hans Nielsen, kontaktlærari á Handverksbreytini

hans.nielsen@skulin.fo 

Tlf. 25 23 21

Henny G. Dánialsdóttir, kontaktlærari á Listabreytini í Nám X 

hj2310r4@skulin.fo 

Tlf. 25 22 18

Hildur Steingrímsdóttir, lærari

hildur.steingrimsdottir@skulin.fo 

Tlf. 52 10 08

Ingi á Smið, flokslærari 9.b

ingi.a.smid@skulin.fo 

Tlf. 50 35 55

 

Jacob Eli Olsen, í farloyvi.

jacob.eli.olsen@skulin.fo 

Tlf. 22 92 12

Jacoba Lervig, flokslærari í 9.a og kontaktlærari á Kost- og heilsubreytini í Nám X

jacoba.lervig@skulin.fo 

Tlf. 28 18 99

Jana Mikkelsen, lærari

jm1308s6@skulin.fo

Tlf. 25 38 38

Joan Johannesen, flokslærari í 4.flokki og skúlavegleiðari. 

jj2204j8@skulin.fo

Tlf. 78 72 62

 

Joan A. Jógvandsdóttir, lærari

joan.jogvansdottir@skulin.fo

Tlf. 59 06 08

Joanna Johansen, lærari

joanna.johansen@skulin.fo 

Tlf. 22 09 97

Johann Jansson Petersen, flokslærari 6.a

johann.petersen@skulin.fo 

Tlf. 26 29 74

John Petersen, flokslærari í 8.b og kontaklærari á Ítróttarbreytini í Nám X

john.petersen@skulin.fo 

Tlf. 51 35 45

Kristianna Poulsen, flokslærari í 2.flokki

kp2903g4@skulin.fo 

Tlf. 22 96 96

Lív Reinert Nielsen, flokslærari í 6.b

liv.reinert.nielsen@skulin.fo 

Tlf. 50 40 45

Margretha Z. Hammer, lærari

margretha.z.hammer@skulin.fo

Tlf. 22 07 08

Maria Vitalis Hansen, bókavørður

maria.hansen@skulin.fo 

Tlf. 22 65 94

Miriam Nolsøe Johannesen, lærari 

mj0708r4@skulin.fo 

Tlf. 56 63 01

Mortan Weyhe

mortan.weyhe@skulin.fo 

Niklas Fríðrikur Joensen, flokslærari í 7.b

niklas.fridrikur.joensen@skulin.fo 

Tlf. 25 39 82

Noomi Schwartson Christiansen, lærari

ns0912r2@skulin.fo

Tlf. 21 38 77

Pauli Hansen, lærari

Tónleikabreytin

pauli.hansen@skulin.fo 

Tlf. 76 92 63

Petry Hádal Johansen, serlærari og AKT

petry.h.johansen@skulin.fo 

Tlf. 21 62 62

Peter Hentze Niclasen, lærari

peter.hentze.niclasen@skulin.fo 

Tlf. 22 46 15

Randi Bjørk, lærari 

randi.bjoerk@skulin.fo 

Tlf. 51 92 02

Rannvá H. S. Johannesen, flokslærari í 8.a

rannva.johannesen@skulin.fo 

Tlf. 22 46 57

Rebekka Vang, lærari

rebekka.vang@skulin.fo

Tlf. 28 93 50

Rúni Juul, lærari og telduvørður

runi.juul@skulin.fo 

Tlf. 21 84 63

Símun Joensen, flokslærari í 5.b

simun.joensen.p9@skulin.fo 

Tlf. 21 74 62

Sóleyð G. Tausen, lærari og lesivegleiðari

soleyd.tausen@skulin.fo 

Tlf. 21 18 52

Sólvá Syderbø, lærari

solva.syderbo@skulin.fo 

Tlf. 28 51 42

Susan Krosstein, lærari

susan.krosstein@skulin.fo 

Tlf. 26 29 52

 

Tanja S. Ejdesgaard, lærari

tanja.s.ejdesgaard@skulin.fo 

Tlf. 21 81 88

Una Weihe, kontaktlærari á Snið- og handarbeiðsbreytini í Nám X

una.weihe@skulin.fo 

Tlf. 28 04 40