Asta Eysturdal Nielsen, lærari

an0501b6@skulin.fo

Tlf. 517982

Árant Djurhuus, lærari

ad1702u5@skulin.fo

Tlf. 289482

 

Ásvør Lognberg, flokslærari Sciencerás. Breytarlærari Ítróttabreyt í NámX

al1403j4@skulin.fo

Tlf. 273810

Aage Nybo, lærari

aage.nybo@skulin.fo 

Tlf. 58 12 56

Anna Herup Høgnesen, lærari

anna.herup.hoegnesen@skulin.fo 

Tlf. 59 55 11

Birna Berglind, kontaktlærari á Ítróttarbreytini (farloyvi)

birna.berglind@skulin.fo 

Tlf. 59 66 99

Bogi G. Otthamar, lærari

bogi.georg.otthamar@skulin.fo 

Tlf. 59 61 50

Carl Eli Samuelsen, lærari í farloyvi skúlaárið 2022/23

carl.samuelsen@skulin.fo 

Tlf. 50 73 33

Durita J. Jacobsen, flokslærari í 4.a

durita.jacobsen@skulin.fo 

Tlf. 21 09 63

Elin Guðjónsson, flokslærari í 2.flokki. SSP-lærari

elin.gudjonsson@skulin.fo 

Tlf. 22 15 18

Elly Johannesen, flokslærari í 8.a. Tónleikabreyt í NámX

elly.johannesen@skulin.fo 

Tlf. 51 52 02

Evald Rasmussen, kontaktlærari á Sjóvinnubreytini í Nám X

evald.rasmussen@skulin.fo 

Tlf. 58 32 73

Geyr Gilsteinsson, skúlavegleiðari

geyr.gilsteinsson@skulin.fo 

Tlf. 26 71 97

Guðrun Kerá, flokslærari í 1.flokki

gj1602u6@skulin.fo 

Tlf. 52 00 54

 

Guri Tórsdóttir, lærari. Samskipari í Serflokkinum

guri.torsdottir@skulin.fo

Tlf. 59 28 80

Hanna Mikkelsen, flokslærari í 6.a og skúlabókavørður

hanna.mikkelsen@skulin.fo 

Tlf. 21 82 43

Hanna Lassaberg, lærari

hanna.lassaberg@skulin.fo 

Tlf. 51 69 11

Hans Nielsen, kontaktlærari á Handverksbreytini í NámX

hans.nielsen@skulin.fo 

Tlf. 25 23 21

Henny G. Dánialsdóttir, kontaktlærari á Listabreytini í Nám X 

hj2310r4@skulin.fo 

Tlf. 25 22 18

Hildur Steingrímsdóttir, flokslærari í 8.b. Vælverubreytin í NámX

hildur.steingrimsdottir@skulin.fo 

Tlf. 52 10 08

Ingi á Smið, lærari. Kontaktlærari á Íverksetanar- og ferðavinnubreyt í NámX

ingi.a.smid@skulin.fo 

Tlf. 50 35 55

 

Jacob Eli Olsen, í farloyvi.

jacob.eli.olsen@skulin.fo 

Tlf. 22 92 12

Jacoba Lervig, flokslærari í 7.b. Kontaktlærari á Kost- og heilsubreytini í Nám X

jacoba.lervig@skulin.fo 

Tlf. 28 18 99

Jana Mikkelsen, lærari

jm1308s6@skulin.fo

Tlf. 25 38 38

Joan Johannesen, flokslærari í 1.flokki og skúlavegleiðari. 

jj2204j8@skulin.fo

Tlf. 78 72 62

 

Joan A. Jógvandsdóttir, lærari

joan.jogvansdottir@skulin.fo

Tlf. 59 06 08

Joanna Johansen, lærari

joanna.johansen@skulin.fo 

Tlf. 22 09 97

Johann Jansson Petersen, flokslærari 7.a og kontaktlærari á Sciencerás 8.flokkur

johann.petersen@skulin.fo 

Tlf. 26 29 74

John Petersen, flokslærari í 9.b og kontaklærari á Ítróttarbreytini í Nám X

john.petersen@skulin.fo 

Tlf. 51 35 45

Kristianna Poulsen, flokslærari í 3.flokki

kp2903g4@skulin.fo 

Tlf. 22 96 96

Lív Reinert Nielsen, (farloyvi skúlaárið 2022/23)

liv.reinert.nielsen@skulin.fo 

Margretha Z. Hammer, lærari

margretha.z.hammer@skulin.fo

Tlf. 22 07 08

Maria Vitalis Hansen, lærari og skúlabókavørður

maria.hansen@skulin.fo 

Tlf. 22 65 94

Miriam Nolsøe Johannesen, lærari. AKT-lærari

mj0708r4@skulin.fo 

Tlf. 56 63 01

Mortan Weyhe

mortan.weyhe@skulin.fo 

Niklas Fríðrikur Joensen, (farloyvi skúlaárið 2022/23)

niklas.fridrikur.joensen@skulin.fo 

Tlf. 25 39 82

Noomi Schwartson Christiansen, lærari í Serflokkinum

ns0912r2@skulin.fo

Tlf. 21 38 77

Pauli Hansen, lærari

Tónleikabreytin

pauli.hansen@skulin.fo 

Tlf. 76 92 63

Petry Hádal Johansen, serlærari og leiðari á Førleikastovuni

petry.h.johansen@skulin.fo 

Tlf. 21 62 62

Peter Hentze Niclasen, lærari

peter.hentze.niclasen@skulin.fo 

Tlf. 22 46 15

Randi Bjørk, lærari 

randi.bjoerk@skulin.fo 

Tlf. 31 92 02

Rannvá H. S. Johannesen, flokslærari í 9.a

rannva.johannesen@skulin.fo 

Tlf. 22 46 57

Rebekka Vang, lærari 

rebekka.vang@skulin.fo

Tlf. 28 93 50

Rúni Juul, lærari og telduvørður

runi.juul@skulin.fo 

Tlf. 21 84 63

Símun Joensen, flokslærari í 6.b og lærari á Upplivanarbreytini í NámX

simun.joensen.p9@skulin.fo 

Tlf. 21 74 62

Sóleyð G. Tausen, flokslærari í 5.flokki og lesivegleiðari

soleyd.tausen@skulin.fo 

Tlf. 21 18 52

Sólvá Syderbø, flokslærari í 4.b

solva.syderboe@skulin.fo 

Tlf. 28 51 42

Susan Krosstein, lærari

susan.krosstein@skulin.fo 

Tlf. 26 29 52

 

Tanja S. Ejdesgaard, lærari

tanja.s.ejdesgaard@skulin.fo 

Tlf. 21 81 88

Una Weihe, lærari og kontaktlærari á Snið- og handarbeiðsbreytini í Nám X

una.weihe@skulin.fo 

Tlf. 28 04 40